Oferta pracy

Opublikowane przez Joanna Rapsiewicz w dniu

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żychlinie zatrudni osobę na stanowisko „Księgowa”.
Zakres obowiązków:
– praca z zakresu PRAC KSIĘGOWYCH I BIUROWYCH, m.in.:
• księgowanie operacji gospodarczych,
• prowadzenie ewidencji analitycznych do kont,
• prowadzenie rejestru bankowego i kasowego,
• prowadzenie rozliczeń z pracownikami
– obsługa programów systemowych

Wymagania:
– co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
– min. wykształcenie średnie (ekonomiczne)
– znajomość z zakresu zasad rachunkowości i podatku VAT, CIT
– obsługa komputera
– b.dobra organizacja pracy własnej
– komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

CV należy składać w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Łąkowa 5/21 99-320 Żychlin lub przesłać na adres email: poczta@smzychlin.pl
Więcej informacji pod nr telefonu: 884 366 344.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kategorie: Informacje