Oferta pracy

Opublikowane przez Joanna Rapsiewicz w dniu

OFERTA PRACY

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żychlinie zatrudni osobę na stanowisko

„Konserwator \ kierowca”.

Zakres obowiązków:

– obsługa kosiarek i pojazdów koszących m.in. Husqvarna

– prace konserwacyjne w zasobach spółdzielni

– kierowca samochodu Volkswagen Transporter (dla potrzeb wewnętrznych spółdzielni)

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe (techniczne)

– prawo jazdy kat. B

– dobra organizacja pracy własnej

– komunikatywność

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

CV należy składać w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Łąkowa 5/21 99-320 Żychlin lub przesłać na adres email  smzychlin@go2.pl                                                                         Więcej informacji pod nr telefonu: 502-319-138

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kategorie: Informacje